Witamy na stronie internetowej sklepu P.H.U. NOR-BIT.

Oferujemy głównie GRY i KONSOLE DO GIER oraz AKCESORIA DO KONSOL.

Sklep prowadzi sprzedaż towaru na miejscu (w Miliczu) oraz sprzedaż wysyłkową (na całą Polskę).

Prowadzimy również skup gier i konsol oraz serwis konsol.

Sklep prowadzi Norby (Norbert Konieczny) - redaktor miesięcznika o grach PSX EXTREME od 1997 roku oraz redaktor innych pism branżowych, takich jak MAN!AK oraz PORADNIK PSX EXTREME; obecnie zaangażowany praktycznie wyłącznie w prowadzenie sklepu NOR-BIT.

O firmie: Firma NOR-BIT istnieje od 2004 roku zdobywajac w tym czasie ogromne doświadczenie na rynku oraz coraz większą liczbę zadowolonych klientów. Oferujemy do sprzedaży najlepsze konsole do gier, gry do konsol oraz akcesoria do konsol. Prowadzimy skup i sprzedaż oraz wymianę sprzętu i gier, prowadzimy również serwis konsol. Wąska specyfikacja pozwala nam idealnie trafiać w gusta klientów, na grach znamy się doskonale, a nasza oferta aktualizowana jest na bieżąco i uzupełniana o wszystkie najważniejsze nowości.

O sklepie: Firma NOR-BIT ma swoją siedzibę w Miliczu, miasteczku położonym mniej więcej w połowie drogi między Wrocławiem i Poznaniem (woj. dolnośląskie). Lokalizacja sklepu znajduje się na ul. 11 Listopada 14/1. Łatwo tu trafić, ponieważ budynek znajduje się dokładnie naprzeciw I Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu. Obecnie firma znajduje sie na I piętrze, a wejście do sklepu znajduje się z tyłu budynku. Sklep jest czynny na miejscu od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem środy (jest to dzień serwisowy i wtedy zazwyczaj pracujemy w serwisie).

Nasz serwis: Jeśli szukasz dobrego serwisu konsol to również dobrze trafiłeś. Oferujemy serwis gwarancyjny (tylko dla konsol zakupionych w naszym sklepie) oraz serwis pogwarancyjny (dla wszystkich konsol, również tych kupionych w innych sklepach). Nasi serwisanci posiadają znakomitą wiedzę i długoletnie doświadczenie w naprawianiu konsol. Naprawimy to czego inni nie chcą lub nie potrafią naprawić.

O wysyłkach: Solidność i terminowość wysyłek to nasz priorytet. Cały asortyment dostępny na stronie znajduje się w ofercie sklepu, dlatego wszystkie zamówienia realizowane są natychmiastowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia złożone do godz. 12:00 dotarły do odbiorcy już następnego dnia. Wysyłki odbywają się za pomocą poczty polskiej (zawsze w formie priorytetowej) oraz firmą kurierską DHL 24.

O sklepie internetowym: Strona internetowa sklepu NOR-BIT działa od 2005 roku. Pierwotnie strona była bardzo prosta w obsłudze, nie posiadała koszyka i służyła głównie celom informacyjnym oraz do prezentacji posiadanych produktów. Obecnie strona została zmodernizowania aby zakupy odbywały się w większym komforcie dla klientów, a prezentacja produktów była jeszcze ciekawsze. Opisy gier uzupełniają dane techniczne, czasami również filmowe materiały promocyjne. Dodatkowo, na początku 2016 roku, sklep internetowy zostały wsparty przez działanie aplikacji na tablety i smartfony z systemem Android. Kod strony oraz kod aplikacji przygotował niezawodny koder Arek, a oprawą graficzną zajął się niezastąpiony grafik Konsolka.

Norby o sobie: Konsolami do gier zajmuję się od początków pierwszego PlayStation w Polsce, i jako stary zgredziol jestem nie tylko zapalonym graczem, ale również wielkim pasjonatem rynku gier video. W 1997 roku wspólnie z grupą przyjaciół rozpocząłem swoją przygodę w magazynie PSX EXTREME, który osiągnął status największego miesięcznika o grach video na polskim rynku. W PSX EXTREME od pierwszego numeru zajmowałem się testowaniem sprzętu i redagowaniem działu nowości. To był szalony i wspaniały okres, zdobyłem w tym czasie mnóstwo branżowych doświadczeń i nawiązałem ciekawe kontakty, co w końcu zaowocowało otworzeniem w 2004 roku sklepu NOR-BIT specjalizującego się wyłącznie tematyką konsolową. Teraz mogę dzielić się z innymi posiadaną wiedzą i zaoferować wszystkim swoje usługi w tematyce konsol.
 

Jak każdy gracz mam swoje ulubione gry oraz te, które pamiętam najbardziej. Jeśli miałbym wymienić najlepszą grę, w jaką grałem, to powiedziałbym HALF-LIFE 2 (znaną również na konsolach jako THE ORANGE BOX). Z wyścigów najlepiej wspominam serię BURNOUT i RIDGE RACER (te z początku całej serii). Strzelaniny arcade to oczywiście METAL SLUG! Jeśli chodzi o RPG to najbardziej zapadł w mojej pamięci pierwszy SUIKODEN. Znaczącą sprawą było również ukończenie pierwszej części gry NINJA GAIDEN oraz wcześniej oczywiście pierwszego RESIDENT-a. W grach sportowych królem był, jest i będzie PRO EVOLUTION SOCCER, a w bijatykach nic nie pobije serii TEKKEN. Lubiłem również swego czasu gry strategiczne, a szczególnie COMMAND & CONQUER i oczywiście THE SETTLERS. Tych "ulubionych" gier było oczywiście znacznie więcej, a każda z nich w jakiś sposób szczególne zapadła w mej pamięci. Na dzień dzisiejszy jestem totalnym fanem serii FORZA HORIZON. W lepsze wyścigi do tej pory nie grałem. O grach mógłbym mówić i pisać godzinami, ale to już zapraszam do swojego sklepu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że każdy będzie zadowolony z zakupów w NORBICIE!

NORBY

NORBiT na Google +

NORBIT TOP 10
Zamów przed premierą!